top of page

Úklid kuchyně v restauracích, kavárnách a barech

              Čištění zařízení veřejného stravování je důležitým postupem, bez něhož je činnost organizace nemožná. Je důležité řídit je správně, respektovat všechny požadavky a neporušovat pravidla.

62bf1edb36141f114521ec4bb4175579_1279873

Typy úklidu:

  • Pravidelně. Může být řešeno samotnými zaměstnanci, ale je lepší využít našich služeb. Každý den v určitou dobu přijdou naši odborníci do vašeho pracoviště, aby věci učinily v pořádku. Třejí parkety, umyjí nohy židlí a stolů, vyměňují si poklopy, čistí lampy, umývají povrchy apod.

  • Denní. Takové čištění kavárny a jiných zařízení zahrnuje vysoušení haly, čištění podlah, čištění prachu z dveří, stolů, výloh, květinových zahrad atd.

  • Obecně. V tomto případě je bar služka, kaváren, restaurací apod. To zahrnuje vše, co jsme popsali výše, stejně jako zavedení pořádku v koupelně s použitím dezinfekčních prostředků, v kuchyni. Mimochodem, v této místnosti je velmi důležité udržovat čistotu. V tom je připraveno jídlo, které je podáváno návštěvníkům, a proto by měl v něm vždy vládnout pořádek.

Úklid kuchyně v kavárně a jakákoliv jiná instituce zahrnuje:

  • čištění chladicího zařízení, dlažby, kuchyňské zástěry;   

  • mytí nábytku, podlah;

  • likvidace kuchyňských spotřebičů před kontaminací.

Rychlý kontakt:

770667757

Pracovní doba 

PO až PÁ 7.00 - 18.00

- dále dle objednávek

                Úklid kuchyně v restauracích - složitý proces, který jen naši odborníci mohou provádět. Nezávisle je to velmi obtížné: ani pracovníci zařízení, ani čisticí dáma tento úkol stejně rychle a rychle vyřeší jako naši mistři.

Jaký závěr lze vyvodit?

               Obecné čištění restaurace může být provedeno kvalitativně a při dodržení všech požadavků pouze naší firmou. Chcete vidět sami? Pak musíte využít naše služby. Uvědomte si také, že jim poskytujeme cenově dostupné a atraktivní ceny. Věřte nám, že kontaktování s námi je mnohem přínosnější než udržet čistící prostředky ve státě.

uborka-restorana-burger-king-1.bb0296a25
bottom of page