top of page

Сihelné zdivo

             Cihla - první známý umělý stavební materiál v historii, před zdi zdivo postavené z kamene a dřeva. V současné době je nejstarší známý vzorek zdiva deset tisíc let starý

images.jpg

Což ovlivňuje pevnost zdiva?

Dům z keramických cihel má bohatý, pevný vzhled, díky čemuž mnoho zákazníků odmítá dodatečnou úpravu vnějších zdí. Samozřejmě, pokud jsou stěny dostatečně tlusté, aby udržely tepelnou vodivost, zdi jsou čisté a švy jsou pečlivě utěsněné. Současně keramická cihla má nejdelší životnost

3-format1920x1280.jpg

Rychlý kontakt:

770667757

Pracovní doba 

PO až PÁ 7.00 - 18.00

- dále dle objednávek

                   Jak jsme již vysvětlili, k dnešnímu dni je cihla oprávněně považována za vůdce u podobných výrobků. Jako každá jiná cihla je však pro svou pevnost a spolehlivost upevnění nutné vzít v úvahu kvalitu a spolehlivost zdiva a také věnovat zvláštní pozornost použitému maltu.

                   To vše zaručují naši odborně vyškolení specialisté. Díky dlouholetým zkušenostem a používání pouze vysoce kvalitních materiálů zůstává cena kladení cihel stále atraktivní a konkurenceschopná pro každého klienta.

                   Aby bylo možné správně vypočítat potřebnou tloušťku budoucí stěny, je třeba vzít v úvahu teplotu okolí, teplotu vzduchu a typ cihel, který bude použit při pokládce. Máte-li zájem o zateplené zděné cihly, cena za to bude odlišná od klasické cihly, protože v tomto případě budou použity speciální pomocné tepelně izolační materiály.

Naše firma nabízí tyto druhy zednických prací:

  • Zdivo obyčejnou cihlu;

  • Zděné bloky;

  • Cihly fasádních cihel;

  • Výstavba cihelných přepážek           Сihlové sloupy

              Můžete mít jistotu v kvalifikaci našich zedníků. Každý z našich zaměstnanců je ve svém oboru opravdovým profesionálem a má dlouholeté zkušenosti se zednické práce. Kontaktujte stavební společnost Rebako sr.o. a budete spokojeni s kvalitou provedených zednických prací.

Naši odborníci, kteří dlouhodobě pracují s nejsložitějšími projekty, získali obrovské zkušenosti.

cihlové sloupy
cihelné zdivo
cihelné zdivo
cihelné zdivo
cihelné zdivo
cihelné zdivo
cihelné zdivo
cihlové sloupy
zednické práce
cihelné zdivo
bottom of page