top of page

Sádrokartonářské práce

                  Montáž sádrokartonu je proces pokovování povrchu sádrokartonových desek. To je nejhospodárnější a nejrychlejší způsob, jak skrýt existující nerovný povrch. Dokončení stěn pomocí tohoto materiálu je předběžná práce před použitím omítek, nátěru nebo tapetování stěn. Vedle vyrovnání, instalace sádrokartonu umožňuje izolaci a zvukovou izolaci místnosti.

vyravnivanie_sten_gipsokartonom_karkas.j

Moderní technologie instalace sádrokartonu rozlišuje dvě metody:

  • Bezrámová verze (používají se speciální směsi lepidla na bázi cementu nebo sádry);

  • Volba rám (použitý rám z kovových profilů nebo dřevěných trámů).

Použití jakékoli metody by mělo zajistit splnění hlavní úlohy - hladké, spolehlivé a trvanlivé upevnění sadrokartonových desek umístěných ve stejné rovině.Každá z možností je spolehlivá a odolná.

Sádrokartonové stropy

               Při vyrovnání stropu se sadrokartonové desky používají poměrně často. Jaký je důvod pro tuto popularitu?

Odpověď na tuto otázku spočívá v klasickém poměru "cena / kvalita". Díky relativně nízkým nákladům poskytuje suchá střecha místnost s vynikajícím vzhledu, snadno se instaluje, poskytuje dobrou zvukovou izolaci, má vlastnosti tepelně izolačního materiálu a vše ostatní je ekologický materiál.

Rychlý kontakt:

770667757

Pracovní doba 

PO až PÁ 7.00 - 18.00

- dále dle objednávek

chertegi-potolka_1.jpg

                Pro upevnění tabulek sádrokartonu na strop použijte speciální bednu s kovovými profily, které jsou následně připevněny ke stropu pomocí závěsů. Instalace celého stropu trvá poměrně málo času ve srovnání s jinými typy dekorace a výsledný efekt vytváří silný dojem.

Příčky a oblouky ze sádrokartonu

Pro konstrukci oblouků ze sádrokartonu používejte speciální obloukovou sádrovou desku. Najít tento materiál na trhu je docela obtížné. To je způsobeno především vysokými náklady. Oblouková deska je samozřejmě dobrá, ale zkušený mistr dobře ví, že pro zhotovení oblouku je také perfektní obvyklá sádrová lepenka o délce 9 milimetrů.

Naši zkušení mistři jsou schopni vytvořit oblouk téměř jakékoliv složitosti, nemluvě o oddílech.

arki_2.jpg

            Je třeba poznamenat, že na místech, kde je možný zvýšený kontakt s vodou nebo je-li stále vysoká vlhkost, používáme sádrokarton odolný proti vlhkosti. Sádrokarton odolný proti vlhkosti je široce používán v koupelnách, toaletách a kuchyní. Oblouky a sádrokartonové příčky slouží jako vynikající dekorace interiéru místnosti, odolné a snadno ovladatelné.

Nábytek ze sádrokartonu

               Sádrokarton je multifunkční materiál. Není překvapením, že našel uplatnění v oblasti výroby nábytku. Zkušený master-finisher je schopen sestavit nábytek z téměř jakékoliv konfigurace ze sádrokartonu. Následné dekorativní dokončení takového nábytku je skutečným uměleckým dílem! Police, regály, televizní stojan nebo lampička, knihy a konferenční stoly - to vše a mnohem víc může být vyrobeno ze sádrokartonu.

Работы-с-Гипсокартоном-3.jpg
sádrokartonové podhledy
Konstrukce ze sádrokartonu
Konstrukce ze sádrokartonu
sádrokartonové podhledy
Konstrukce ze sádrokartonu
sádrokartonové podhledy

Obrátit se k nám - vyberete si profesionály!

               Naše firma je připravena provádět práce na sádrokartonové desce jakékoliv složitosti v Praze. Tým profesionálů-finishers může opravit byt, kancelář nebo chalupu. Již náš předák a návrhář jsou připraveni jít na místo budoucích oprav.

bottom of page