top of page

Individuální balení, balení každého kusu.

                Existuje několik typů individuálních nebo jednotkových obalů. Výběr druhu balení je založen na typu výrobku samotném nebo na produktu (jeho vlastnostech) a na účel balení. Níže uvádíme pouze typické typy jednotlivých obalů. V různých obalech a krabicích je stále balení. Můžeme vyrábět různé druhy obalů podle vašich potřeb.

Individuálně smršťovací zabalené.

              Tento typ obalu se používá k ovládání otvoru, stejně jako k zajištění bezpečnosti zboží (např. Těsnost). Pro kusové smrštění se nejčastěji používá tlustý polyolefin (polyolefin) o tloušťce 15 mikronů. Takový obal je zcela transparentní, těsně přilne k výrobku, je hermeticky utěsněn a netoxický (vhodný pro potraviny a hygienické výrobky). Používá se k balení hustých protokolů a kalendářů, krabic nebo plechovek, velká zelenina, suvenýry.

             Tento typ obalu není vhodný pro zboží s ostrými silně vyčnívajícími částmi - film je v těchto místech roztrhaný. Tento typ obalu také není vhodný pro tenké brožury, časopisy atd., Protože při smršťování film ohýbá okraje výrobku a deformuje ho.

upakovka2-1024x683.jpg

Kus floupak.

Rychlý kontakt:

770667757

e-mail: info@rebako.cz

Pracovní doba 

PO až PÁ 7.00 - 18.00

- dále dle objednávek

flow-pack_06.jpg

              Tento typ obalu se používá k ovládání otvoru, k zajištění bezpečnosti zboží (například k utažení, ochraně před ultrafialovým zářením), jakož ik značení zboží. Pro Singler flowpack nejčastěji používají transparentní BOPP (bioorientirovanny polypropylen) bez potisku, 30-35 mikronů nebo vícevrstvé fólie s potiskem různých kompozic a tlouštěk. Takový obal je zcela transparentní, těsně přilne k výrobku, je hermeticky utěsněn a netoxický (vhodný pro potraviny a hygienické výrobky). Takové balení je vhodné pro cukrářské výrobky, mýdla, hygienické výrobky, tenké kalendáře nebo časopisy atd.

Smršťovací štítek.

                 Tento typ obalu se používá k řízení otvírání a označování zboží. Smršťovací etikety se používají pro různé plechovky a lahve nebo zboží, které mají tvrdý, hladký povrch bez ostrých hrbolků (například trubice).

Tento balík není vhodný pro velké zboží a zboží s komplexními konfiguracemi.

picnic_wine1.jpg
bottom of page