top of page

Betonářské práce

                Betonářská práce - úzká konstrukční specializace, vyžadující speciální dovednosti a značnou odpovědnost, která spočívá na výrobcích monolitických děl. Je důležité znát rysy základů a jejich realizaci na jedné nebo jiné půdě, s ohledem na váhu budoucí struktury a dokonce i na střešní materiál. Kromě jiného má kvalifikovaný tým, který vyrábí betonářské práce, další požadavky týkající se znalostí dodavatelů betonu a výztuže, jakož i schopnost správně vypočítat odhady s minimální chybou.

BETONOVÉ ZÁKLADY

2016110822x.jpg

                Betonové práce ve většině případů obsahují základy. Musíme je dělat nejčastěji a důvod je banální: žádný dům nemůže udělat bez dobrého základu. Ve většině případů jsou naši zákazníci úspěšní lidé, kteří jsou ve stejném směru s celým světem a nejnovější trendy v budovách. Architekti se snaží takovým klientům potěšit a navrhují moderní návrhy domů s původními základy. Máme takovou konkrétní práci!
  Vyrábíme následující typy základů:

Rychlý kontakt:

770667757

Pracovní doba 

PO až PÁ 7.00 - 18.00

- dále dle objednávek

MONOLITHICKÉ STROP

             Nalévání monolithické strop nebo suterénu je nejvíce časově náročný druh betonářské práce. To je způsobeno skutečností, že pro vysoce kvalitní plnění stropu může být vyžadováno více stavebních zařízení, například betonové čerpadlo pro přivádění směsi na podlahu. Bednění pro instalaci překrytí mezi podlahou vyžaduje mnohem víc než při výrobě jiných typů monolitických děl. V důsledku toho získáte rovnou podlahu bez nutnosti následného vyrovnání a trvanlivosti vlastních železobetonových konstrukcí.

monolitnoe-perekrytie-foto.jpg

BETONOVÁ VERANDA

             Veranda je kombinací několika typů betonových směsí: žebříku zařízení, plnění a pokračování v základu, se někdy překrývají, pokud je veranda kombinaci s monolitickou zásuvky. Dokonce i starý dům s konzervativní architekturou může být podstatně přeměněn pomocí přídavné přílohy, do které může být veranda. Tato veranda může mít nejen dekorativní funkci, ale má také speciální účel. Vyrábíme následující typy betonových blatníků:

              Náš tým se zabývá výrobou betonářských prací od roku 2016 a současně k dnešnímu dni získává bohaté zkušenosti jak v soukromé zástavbě, tak při výrobě betonářských prací při výstavbě obchodních center a administrativních budov.

bottom of page